Synergia połączonych kompetencji

kabina-czysz

Witamy na naszej stronie internetowej, na której prezentujemy nasze doświadczenie i umiejętności w zakresie tłumaczeń, aby zachęcić Państwa do skorzystania z naszych usług.

Stanowimy doskonale zgrany tandem, łączą nas podobne doświadczenia i wyznawane wartości. Należą do nich:

  • pasja i zaangażowanie w pracę – stale podnosimy nasze kwalifikacje oraz uzupełniamy wiedzę ogólną, niezbędną w tłumaczeniach ustnych,
  • perfekcjonizm – starannie przygotowujemy się do każdego tłumaczenia, nawet jeśli ma ono potrwać tylko godzinę,
  • rzetelność i lojalność wobec naszych Klientów,
  • współpraca i wzajemne zaufanie, dzięki którym od lat tworzymy zgrany zespół.

Każda z nas ma nieco inne doświadczenie zawodowe i kompetencje – Elżbieta specjalizuje się m.in. w prawie, gospodarce, polityce i kulturze, ma ogromne doświadczenie praktyczne w postaci kilku tysięcy godzin tłumaczenia kabinowego. Monika łączy wieloletnią praktykę tłumacza ustnego z doświadczeniem dydaktycznym w zakresie kształcenia i egzaminowania młodych tłumaczy. Do jej ulubionych dziedzin należą nauki medyczne, technologie przemysłowe, polityka społeczna i samorządowa, oraz projekty UE. Dzięki temu doskonale się uzupełniamy i łącząc nasze atuty uzyskujemy efekty synergii.

Naszym klientom oferujemy nie tylko najwyższej jakości usługi tłumaczeń. Podczas wykonywania swoich obowiązków, stojąc zawsze z boku, potrafimy dyskretnie i taktownie wesprzeć klienta naszą wiedzą i doświadczeniem w polsko-niemieckich relacjach biznesowych, a także znajomością odmiennej tradycji i kultury obu krajów.

Do każdego klienta podchodzimy z taktem i empatią, gdyż mamy świadomość, że to on i jego komfort komunikacji z obcojęzycznym rozmówcą są najważniejsze. Komfort komunikacji wartkiej, swobodnej i przyjemnej, w której tłumacz jako pośrednik jest niemal niezauważalny, a jednocześnie daje klientowi poczucie bezpieczeństwa, swobody wypowiedzi, profesjonalnego i empatycznego wsparcia.

Zapraszamy do współpracy.
Elżbieta & Monika

Kraków 2015